Sistemos reikalavimai

Jei norite atnaujinti versiją į „Windows 10“ naudodami kompiuterį arba planšetinį kompiuterį, čia pateikti minimalūs aparatūrai taikomi reikalavimai. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie papildomus veiksnius, kurie turi įtakos galimybei atnaujinti versiją. Norėdami gauti daugiau informacijos apie nemokamo versijos naujinimo pasiūlymą apsilankykite Microsoft puslapyje.

  • Naujausia OS: Įsitikinkite, kad naudojate naujausią „Windows 7“ SP1 arba „Windows 8.1 Update“ versiją.Nežinote, kokią versiją naudojate? Žr. čia norėdami sužinoti. Norite atsisiųsti naujausią versiją? Spustelėkite čia, jei reikia „Windows 7“ SP1 arba „Windows 8.1 Update“.
  • Procesorius:1 gigaherco (GHz) ar greitesnis procesorius arba „SoC“
  • RAM:1 gigabaito (GB) (32 bitų) arba 2 GB (64 bitų)
  • Vieta standžiajame diske:16 GB (32 bitų OS) arba 20 GB (64 bitų OS)
  • Grafikos plokštė:„DirectX 9“ arba naujesnė su WDDM 1.0 tvarkykle
  • Ekranas:800 x 600

Gaukite „Windows 10“

Norite atnaujinti šį kompiuterį?

Reikalavimus atitinkančius „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ įrenginius galima atnaujinti nemokamai.

Norėdami pradėti naujinimą, spustelėkite mygtuką Atnaujinti dabar. Spustelėkite čia, jei reikia informacijos apie reikalavimus atitinkančius leidimus.

Atnaujinti dabar

Windows 10

Norite sukurti USB, DVD ar ISO?

Jei norite įdiegti arba iš naujo įdiegti „Windows 10“ naudodami USB ar DVD, galite naudoti laikmenos kūrimo įrankį ir sukurti savo diegimo laikmeną arba su USB atmintine, arba su DVD. Įrankis pateikia failų formatus, optimizuotus greitai atsisiųsti, ir jį galima naudoti ISO failams kurti.

Jei naudojate „Enterprise“ leidimą,viršuje esantys mygtukai Laikmenos kūrimo įrankis ir Atnaujinti dabar neveiks. Žr. bendrojo licencijavimo paslaugų centre, kur rasite daugiau informacijos.

Svarbu

  • Norėdami atnaujinti nemokamai, pasirinkite parinktį Atnaujinti dabar, esančią šio puslapio viršuje.
  • Rekomenduojame naudoti laikmenos kūrimo įrankį kompiuteryje, kuriame veikia „Windows 7“ arba „Windows 8.1“. Jei šį įrankį naudosite kompiuteryje, kuriame veikia „Windows 10“, jis gali perrašyti laikinuosius failus, kurių reikės, jei kada nors norėsite grįžti prie ankstesnės operacinės sistemos.

Atsisiųsti įrankį dabar

Jei šiuo metu naudojate „Windows 7“ SP1 arba „Windows 8.1 Update“, vykdydami šiuos nurodymus atnaujinkite į „Windows 10“ nemokamai.

Atnaujinti nemokamai į „Windows 10“ galėsite tik tada, kai dabartinė „Windows“ versija bus suaktyvinta naudojant autentišką licenciją. Norėdami įsitikinti, kad ji suaktyvinta, Pradžios ekrane ieškokite Failų naršyklė ir pasirinkite ją iš ieškos rezultatų. Paspauskite ir laikykite nuspaudę arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Šis kompiuteris ir pasirinkite Ypatybės. Apačioje nurodyta „Windows“ aktyvinimo būsena.