Kenkėjiškų programų valymas, trynimas, naikinimas.

Sulėtėjo kompiuteris? Įtariate, jog galėjote „prisigaudyti“ kenkėjiškų, stebėjimo ar kitokių piktybiškų programų? Pvz.: Yandex.ru ; Ask.com ; Trojan ; Backdoor ;

Mes Jums pasiūlysime būdą, kaip galima nemokamai „apsivalyti“ nuo viso šito. Rekomenduojame naudoti įrankį MALWAREBYTES, kuris turi nemokamą ir veikiančią versiją.

Šią programą galite atsisiųsti paspaudę <čia>.

MES PATEIKIAME VIENĄ IŠ NEMOKAMŲ IŠVALYMO BŪDŲ, DĖL PRARASTOS INFORMACIJOS ESATE ATSAKINGI PATYS. ATKREIPIAME DĖMESĮ Į TAI, KAD JŪSŲ NAUDOJAMI CRACK’AI, AKTYVATORIAI GALI BŪTI TRAKTUOJAMI KAIP KENKĖJIŠKA PROGRAMA IR BŪTI PAŠALINTI IŠ KOMPIUTERIO.

Parsisiuntę programą, paleiskite diegimą.

PROGRAMOS ĮDIEGIMAS

1 žingsnis – pasirenkame norimą programos ir diegimo kalbą.

Malwarebytes diegimas

2 žingsnis – Pradedame diegimo procesą, spaudžiame <Pirmyn>

Malwarebytes diegimas

3 žingsnis – Sutinkame su naudojimosi sąlygomis ir spaudžiame <Pirmyn>

Malwarebytes diegimas

4 žingsnis – Susipažįstame su versijos informacija apie kenkėjišku programų valymo įrankį ir spaudžiame <Pirmyn>.

Malwarebytes diegimas

5 žingsnis – Matome kelią, kur bus diegiama programa. Rekomenduojame nieko nekeisti ir spausti <Pirmyn>.

Malwarebytes diegimas

6 žingsnis – Galima nurodyti kaip vadinsis mūsų programa Start>Programs meniu. Jei uždėsime varnelę, šis pavadinimas neatsiras Start>Programs. REKOMENDUOJAME nieko nekeisti ir spausti <Pirmyn>.

Malwarebytes diegimas

7 žingsnis – Čia galime pasirinkti ar bus sukuriama nuoroda į programą Jūsų darbalaukyje. REKOMENDUOJAME nieko nekeisti ir spausti <Pirmyn>.

Malwarebytes diegimas

8 žingsnis – Šiame lange matome mūsų atliktų pasirinkimų apibendrinimą, norėdame tęsti diegimo procesą, spaudžiame <Įdiegti>.

Malwarebytes diegimas

9 žingsnis – Sėkmingą diegimo pabaigą patvirtinantis langas. Jei programą norėsite paleisti vėliau, nuimkite varnelę. O jei norėsite naudotis ja tuoj pat, tada nieko nekeiskite ir spauskite <Pabaiga>.

Malwarebytes diegimas

PROGRAMOS NAUDOJIMAS

ATKREIPIAME DĖMESĮ Į TAI, KAD JŪSŲ NAUDOJAMI CRACK’AI, AKTYVATORIAI GALI BŪTI TRAKTUOJAMI KAIP KENKĖJIŠKA PROGRAMA IR BŪTI PAŠALINTI IŠ KOMPIUTERIO.

1 žingsnis – Paleidus programą, matome pradinį jos langą, jei programa paleidžiama pirmą kartą, tada palaukite 1 minutę, kol ji sėkmingai atnaujins kenkėjų duomenų bazę. Pradėti kenkėjiškų programų valymas, spauskite <Skenuoti dabar>.

Malwarebytes naudojimas

2 žingsnis – Vykdomas grėsmių skenavimas, trukmė priklauso nuo Jūsų kompiuterio greičio bei turimos informacijos kiekio. Spausti nieko nereikia, nebent norite nutraukti skenavimo procesą.

Malwarebytes naudojimas

3 žingsnis – Peržvelgiame surastas grėsmes, nebūtinai visos grėsmės turi kelti pavojų. Pasirenkame ką norime atlikti su atrastais failais, registrais bei kitais įrašais ir spaudžiame <Taikyti veiksmus>.

Malwarebytes naudojimas

4 žingsnis – Tam, kad atlikti pilną grėsmių išvalymą, programa Jūsų paprašys pakartotinai paleisti kompiuterį (perkrauti). Atsiradusiame lange spaudžiame <Taip>.

Malwarebytes naudojimas